Добро пожаловать на ExpFinder.

Бізнес міссія до Туреччини для українських деревообробних підприємств image

Бізнес міссія до Туреччини для українських деревообробних підприємств

18-2-2019

186

15-22 квітня 2019 року за організації Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та проекту з просування українського експорту ExpFinder відбудеться діловий візит українських деревообробних підприємств та виробників меблів до турецьких міст Бурса та Анкара.

Під час візиту запланована розширена зустріч з підприємцями асоціації IMOS (м. Бурса), де сконцентровано більш ніж 230 меблевих виробництв, які зацікавлені у придбанні як готових виробів, так і підготовленої сировини. Також планується зустріч з підприємцями асоціації виробників меблів ANSIMOD (місто Анкара, більш ніж 50 великих компаній).

У зв’язку з цим, запрошуємо представників підприємств до участі у діловому візиті. Матеріали всіх учасників попередньо опрацьовуються з турецькою стороною. Ще до моменту поїздки Ви матимете попереднє уявлення про очікувані зустрічі та інтерес з боку конкретних турецьких компаній.

Для попередньої реєстрації просимо Вас перейти за посиланням то заповнити заявку, після чого із Вами зв'яжеться менеджер для уточнення усіх деталей (протягом 3 діб): https://goo.gl/forms/M21wF5SdjYa31B6B3

За усією додатковою інформацією та анкетою учасника просимо звертатись до керівника проекту ExpFinder Костянтина Кудрявцева, тел. +380975556455, e-mail: konstantin@expfinder.com.